Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za lipiec
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec
The Settlers wreszcie trzecie - ufff, nareszcie. Przecież to gniot. Ta gra przy dobrej strategii nawet nie stała (ani stać nie powinna).

Tyle tylko, że ta gra ładnie wygląda na A500.

Ostatnia edycja: 03.08.11 20:08:38
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@Deftronic/..., post #1

Żartujesz? Settlers jest grą bardzo dobrą, potrafi przyciągnąć na wiele godzin do komputera. I, co ważne, nie nudzi w tym czasie. Podobnie Flashback oraz Dune 2. Ja polemizowałbym jeśli chodzi o Slam Tilta, moim zdaniem ta gra ustępuje Pinball Fantasies. Stoły w tej grze są trochę "przeładowane".

Druga sprawa to taka, że na liście brakuje mi wielu tytułów, które poznałem czytając forum - tj. Fury of the Furries oraz Dimo's Quest.

Ostatnia edycja: 03.08.11 20:39:52
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@Minniat, post #2

Druga sprawa to taka, że na liście brakuje mi wielu tytułów, które poznałem czytając forum - tj. Fury of the Furries oraz Dimo's Quest.

[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@mailman, post #3

Są rzeczy o których się nawet adminom nie śniło..
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@mailman, post #3

No tak, zaszczytne 123 miejsce Dimo's Quest oraz 132 miejsce Fury of the Furries.

Chyba, że chodzi Ci o to, że te gry można poznać czytając recenzje w Strefie Gier, do której bardzo rzadko zaglądam.

Mała rekomendacja na forum i można się zainteresować (tak było w moim przypadku z tymi grami).
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec
No, w końcu żaba znalazła się tam, gdzie jej miejsce OK
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@Minniat, post #5

Chodzi mi o zdanie, które napisałeś, a później znalazłeś sam na nie odpowiedź. I nie chodzi tutaj o żadne rekomendacje ani forum.
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec
ho ho takiego topu za lipiec sie nie spodziewalem zaden moj faworyt z glosowania nie jest w dziesiatce... ale ja glosuje w to co gram a nie ze ..hmm pamietam to bylo fajne wiec klikne OK

37 glosujacych .. niezle mailman marudziles ze posucha wakacyjna ?
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@Minniat, post #5

No tak, zaszczytne 123 miejsce Dimo's Quest oraz 132 miejsce Fury of the Furries.

Widać że nie głosowałeś na te gry. Podaruj jednej 10 pkt i drugiej 9 pkt, to będą w pierwszej 50-tce. Napisz też własny artek na temat gry/gier i będzie fajna reklama. Nie szkodzi że recenzje już są. Fajnie czyta się różne recenzje tej samej gry. :)
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec

@Andrzej Drozd, post #9

Nie pamiętam dokładnie, ale w tym miesiącu chyba zagłosowałem na te gry, tylko że uplasowałem je nieco niżej. Więcej punktów dałem grom, które uważam za klasyki, a nie te w które ostatnio grałem.
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec
W newsie albo na liscie jest blad.
"Z miejsca
drugiego została zepchnięta na trzecie gra
Superfrog..."
Ja w ogole zaby na liscie nie widze. Nie zebym z tego powodu rozpaczal ;)
EDIT:
Moj blad. Nie doczytalem, ze chodzi o liste wszechczasow.

Ostatnia edycja: 05.08.11 12:56:15
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem